Po úspěšných okrskových kolech, kdy naši chlapci i dívky suverénně vyhráli, se kolala okresní kola v Moravanech. Chlapci si sice zajistili postup do první čtyřky, bohužel v semifinálové skupině nestačili na ZŠ Choltice a v zápase o třetí místo těsně o jednoho vybitého podlehli ZŠ Závodu Míru. I přesto gratulujeme ke krásnému čtvrtému místu.
Dívky byly úspěšnější. Vyhrály svoji skupinu a dále i semifinále proti ZŠ Holubova. Následovalo finále proti družstvu z Dubiny. I zde naše děvčata nenašla konkurentky a jednoznačně vyhrála!!
Dále se již nikam nepostupuje ale krásný pohár putuje do vitríny naší školy! 🙂

Sestava chlapci: Rybecký Hubert a Alex, Šimon Rázek, David Honzíček, Daniel Martiník, Štěpán Vrbata, Honza Čermák, Honza Pospíšil, Ondra Provazník, Matyáš Koblížek a David Šrámek

Sestava dívky: Adéla Goláňová, Adéla Klapková, Aneta Koryntová, Aneta Baliharová, Anička Horáková, Eliška Pechmanová, Verča Moravcová, Martina Černá, Bety Anderlová, Kája Baťková, Katka Petráňová a Věrka Baldrychová

Mgr. Radka Janyšková