Vážení rodiče,

od 14.10. do 23.10. 2020 bude škola dle vládního nařízení uzavřena. Přechází se na distanční výuku (výuka na dálku). Jako hlavní nástroj bude použit program Bakaláři. Dále mají vyučující připraveny nástroje programu Microsoft Teams, ke kterému mají přístup i všichni žáci školy.

V týdnu od 26. 10. do 30. 10. 2020 jsou prodloužené podzimní prázdniny a v tomto týdnu výuka nebude probíhat.

Všechny obědy žáků jsou odhlášené.

Dle nejaktuálnějších informací by mělo k ošetřovnému stačit čestné prohlášení rodiče.    Odkaz na článek: www.seznamzpravy.cz/clanek/hrozi-zavreni-skol-kdo-dosahne-na-osetrovne-jen-rodice-deti-do-10-let-123686

Škola dál zůstává v provozu. Rozhodnutím zřizovatele bude poskytovat péči dětem z 1. stupně rodičů, kteří pracují v IZS a dalších určených profesích vládním nařízení.

Věřím, že 2.11. 2020 společně a ve zdraví sejdeme opět ve škole. Držme si palce.

Mgr. František Němec