Vážení rodiče,

od pondělí 1. března budou mít všichni žáci distanční výuku. Výuka v 1. a 2. třídách bude probíhat dle rozpisu v kalendáři Teams. Další úkoly budou zadávány přes Bakaláře. Ostatní třídy pokračují v nastaveném režimu.

Ve škole jsou i nadále povolené individuální konzultace – 1 žák + 1 pedagog, případně ještě zákonný zástupce.

V pondělí zůstávají přihlášené obědy pro první a druhé třídy. 

Vyzvednout si je rodiče mohou u okénka ve dvoře v době od 11.00h do 14.00h. Pokud nemáte o pondělní oběd zájem, odhlaste si ho telefonicky (464 629 970, 776 458 767) nebo mailem (s.frank@zspol3.cz) do 7.00h v pondělí.

Pokud nemáte o další obědy zájem, včas si je odhlaste.

Obědy pro žáky na distanční výuce budou vydávány do boxů od 11:00 hodin do 14:00 hodin z okénka na dvoře školy.

OŠETŘOVNÉ: Rodiče si mohou požádat o ošetřovné na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemuPodle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Přejeme pevné zdraví

Vedení školy