Vážení rodiče,

začínáme věřit, že vývoj pandemie umožní žákům dochodit letošní školní rok prezenčně, IT technika pro distanční výuku již nebude potřeba a čas do prázdnin se pomalu krátí.

Berte tedy tuto zprávu jako výzvu k vrácení Vám zapůjčené IT techniky zpět škole, DLE NÍŽE UVEDENÝCH POKYNŮ.

Při předání je třeba zkontrolovat plnou hardwarovou funkčnost techniky a ukončit naši Smlouvu o výpůjčce. V případě závad bude sepsán protokol, škola nechá techniku opravit ve značkovém servise, úhrada faktury za opravu půjde na Váš vrub.

Předpokládáme, že předání jednoho stroje zabere cca 10 minut. Zapůjčené techniky je bezmála šest desítek kusů, akce bude rozložena do několika dnů. Nechceme marnit Váš čas čekáním ve frontě a proto budou termíny vracení organizovány jednoduchým REZERVAČNÍM SYSTÉMEM (stručný návod je na konci e-mailu). Ten spustíme toto pondělí 31.5.2021 po 9:00 na internetové adrese https://booking.reservanto.cz/Modal/?id=16878. Od úterý 1.6.2021 do pátku 11.6.2021 budou k rezervaci k dispozici pondělky, úterky a pátky dopoledne a středy odpoledne.

Je tedy třeba, aby jste si po neděli na internetové adrese https://booking.reservanto.cz/Modal/?id=16878 vybrali Vám vyhovující termín a podle něj se s technikou dostavili do vestibulu hlavního vchodu školy. Buďte ohleduplní k ostatním a Vámi vybraný termín dodržte.

V případě dotazů pište na j.sykora@zspol3.cz

*** Stručně jak na rezervaci ***

  1. Na internetu zadejte adresu: https://booking.reservanto.cz/Modal/?id=16878
  2. Automaticky je zatržena (jediná možná) akce: „vracení techniky“ – vpravo dole dejte DALŠÍ KROK
  3. Na další obrazovce „Vyberte termín“ si vlevo nahoře kliknutím na šipky můžete měnit týden, uprostřed potom posunovat a vybírat čas (pro odpolední časy musíte sjet posuvníkem dolů) – po vybrání (obarvení) políčka s časem dejte vpravo dole DALŠÍ KROK
  4. Na další obrazovce „Rezervace bez přihlášení“ bohužel musíte zadat minimálně (Vaši) e-mailovou adresu, a prosíme nějaký ÚDAJ, PODLE KTERÉHO VÁS IDENTIFIKUJEME a připravíme si Vaši smlouvu – pomůže Vaše příjmení, nebo stačí např. evidenční číslo zařízení (028/xxx). Je nastaveno, že po 7 dnech se veškeré údaje ze systému mažou. Volby  „Přihlášení“ nebo „Vytvoření účtu“ jsou zbytečné. Vpravo dole klikněte DOKONČIT.

Tím je hotovo, POKUD jste vyplnili platný e-mail, přijde Vám na něj potvrzení rezervace a při jakýchkoliv změnách budete informováni – pokud ne ;), o změnách se nedozvíte.

Za ZŠ s pozdravem

Sýkora Jan