Úspěchy v soutěžích

Mistr slov

Dne 14.11.2017 se na ZŠ Závodu míru Pardubice konala rétorická soutěž Mistr slov, kde soutěžící vystupovali se svými autorskými texty, které museli přednést před tříčlennou porotou ( P.Dohnal - VČD, J.Voldánová – ČT a H. Shánělová – Radiožurnál) . V  kategorii 8. a 9....

číst více

Soutěž „Ke hvězdám“

V pátek 9.11., v rámci knižního veletrhu "Zámek plný knih", byly v prostorách Rytířských sálů pardubického zámku vyhlášeny výsledky astronomicko-dějepisné soutěže "Ke hvězdám", pořádané Východočeským muzeem v Pardubicích. Soutěže se za naší školu zúčastnila dvě...

číst více

Pythagoriáda 2017 – 2018

Výsledky našich žáků v okresním kole soutěže, které se uskutečnilo v úterý 29.5.2018 na naší škole: kategorie ZŠ 5: 3. místo: Jan Křivský (V.C) kategorie ZŠ 7: 3. místo: Ivana Ludvíková (VII.A)

číst více

Matematická olympiáda 2017 – 2018

Okresní kolo kategorie Z5: 1. místo: Martina Černá (V.A) 2. místo: Jan Křivský (V.C) Okresní kolo kategorie Z6: 5. místo: Jakub Munzar (VI.A) Okresní kolo kategorie Z7: 4. místo: Ivana Ludvíková (VII.A) 5. místo: Barbora Janáčková (VII.A) Okresní kolo kategorie Z8: 5....

číst více

Matematický klokan 2017 – 2018

Okresní kolo kategorie Cvrček: 2. místo Ondřej Stehlík (III.C) Okresní kolo kategorie Benjamín: 1. místo Ivana Ludvíková (VII.A) 5. místo Markéta Poláčková (VII.A) Krajské kolo kategorie Cvrček: 3. místo Ondřej Stehlík (III.C) Krajské kolo kategorie Benjamín: 1. místo...

číst více