Na Mikuláše dne 6. prosince se žáci naší školy zúčastnili mikulášského basketbalového turnaje, který byl zároveň okrskovým kolem regionální olympiády dětí a mládeže. Ve stejný den dívky soutěžily v okresním kole Olympiády ve florbalu. Obě družstva si vedla znamenitě a ve svých turnajích vybojovala parádní 1. místa. Pro školu vysoutěžili sportovní pomůcky – brankářské kalhoty a vestu a dva basketbalové míče. Prvenství zároveň znamená postup do krajského kola ve florbalu a okresního kola v basketbalu.

Za naši školu hráli:

Basketbal: Adam Rejda, Tomáš Čajánek, Ivo Tafra, Erik Melka (9.B), David Král, Adam Novotný, Richard Kala (9.A), Marek Novotný a Jonáš Pánek (8.A).

Florbal: Barbora Vlašičová, Tereza Křenová, Emma Kačírková, Adéla Sovová (9.A), Andrea Sedláčková (9.B), Nela Širšová, Anna Sytko, Jitka Křivková (9.C), Michala Nechvílová, Jana Sochová (8.A) a Nikola Procházková (8.B).

Chlapcům i děvčatům patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy a výborný výsledek!!