Dne 8.4.2019 proběhlo krajské kolo Geologické olympiády. Naši školu reprezentovala Adéla Černá z  9. A., která si vybojovala nádherné 2. místo. Součástí soutěže bylo poznávání nerostů a hornin ze sbírek Východočeského muzea a písemný vědomostní test.

Dne 10.4.2019 proběhlo v DDM Delta na Dukle okresní kolo Biologické olympiády v kategorii D (6. – 7. ročník ). V této kategorii naši školu zastupovala Martina Černá z 6. A. Ve velké konkurenci získala úžasné
1. místo, a tím postupuje do krajského kola soutěže.

Dne 16.4.2019 proběhlo okresní kolo Biologické olympiády  – kategorie C pro žáky 8. – 9. ročníků a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. V okresním kole naší školu reprezentovala žákyně Adéla Černá z IX.A, která se umístila na 2. místě a postupuje do krajského kola soutěže. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole soutěže.