1. místo – Monika Zyklová
  2. místo – Michala Nechvílová
  1. místo – štafeta 2006 (Kalová, Klapková, Šormová, Hanušová)
  2. místo – štafeta 2004 (Nechvílová, Konstantinovová, Zyklová N., Zyklová M.)

Dne 19.9.2019 se na atletickém stadionu konala druhá soutěž tohoto školního roku. Děvčata si vedla doslova na výbornou. Monika Zyklová si vyběhala post nejrychlejší dívky Pardubic, Michala Nechvílová se stala druhou nejrychlejší dívkou, nejmladší reprezentantky Lucie Dušková, Pavla Nechvílová a Nela Nekolová se probojovaly až do finále s konečným pořadím čtvrtým, šestým a sedmým. Za chlapce „kopal“ David Krejčík, kterému se podařilo dostat do semifinále.

Štafetové běhy nám přinesly hned dvě umístění, a to zlaté a stříbrné!

Výše zmíněným gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.