Kvůli stále se zhoršující epidemiologické situaci v Česku jsme nemohli v květnu odjet na školu v přírodě. Náš pobyt byl přesunutý na září. Do poslední chvíle nebylo jasné, zda odjedeme. Nakonec vše dobře dopadlo a my jsme v pondělí 21.9. 2020 vyrazili dvěma autobusy na školu v přírodě do Březové.
A jak jsme se tam měli? Dělali jsme ty nejrůznější aktivity. Měli jsme krásné a teplé počasí, ve kterém se dalo dělat cokoliv. Aktivity, které nás bavily nejvíce byly např. démonická lanovka (tj. sjíždění do vody na lanovce, v rámci které nás spolužáci lovili z rybníku na raftech), bungee running, vysoká lana, free fall, a v podstatě bychom mohli vyjmenovat vše, co jsme dělali. Bylo to tam super, výborné jídlo a jediné, co nás mrzelo bylo, že jsme neměli povolené návštěvy na pokojích. I přes to jsme si to užili celý týden nejlépe, jak jsme mohli.
V příloze je pár fotek, které nám připomenou a ostatním přiblíží, jak jsme si pobyt v Březové užívali.