Po roční odmlce způsobené pandemií se v sobotu 25. září 2021 uskutečnil 21. ročník tradiční Staročeské polabinské pouti. Tak jako v předchozích letech byla i letos naše škola jedním z pořadatelů této kulturní akce. Naši žáci devátých ročníků připravili pro nejmladší návštěvníky řadu soutěží o ceny, celým dnem prováděla moderátorská dvojice Bořivoj Hezký, náš bývalý kolega, s Renatou Kmoníčkovou, naší kolegyní, jež na pódiu nahradila Renátu Mertovou, která nás v loňském roce opustila navždy. Na pódiu vystoupil školní pěvecký sbor pod taktovkou Milana Slabého a za hudebního doprovodu pana učitele Ludvíka Dohunka, který zde dále vystoupil s flétnisty a program naší školy uzavřel sólo zpěvem a hrou na kytaru. Počasí přálo a dopoledne se opravdu vydařilo, jak je vidět na připojených fotografiích.
Vystoupení našich žáků můžete zhlédnout zde: školní pěvecký sbor video č. 1 a video č. 2, školní sbor flétnistů video.